tel menu

Hakkımızda

NET ANKARA OSGB, Nisan 2014 yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından onaylanmış , İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetmeliği' n de belirtilen niteliklere haiz olduğundan “Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi” olarak yetkilendirilmiş , 10 yıllık tecrübesi ile faaliyet gösteren dinamik bir şirketiz.

NET ANKARA OSGB 2 ortaklı olan yönetim kadromuz ve bizle beraber bu yola çıkan çalışanlarımızla ; çağdaş , çalışkan , dinamik , açık sözlü , araştırmacı , takipçi , paylaşımın ve takım olmanın gücüne inanmış kişilerden oluşmaktadır.

Kurulduğumuz günden beri tek amacımız NET ANKARA OSGB olarak sahip olduğumuz tecrübe ve deneyimlerimizle, iş sağlığı ve güvenliğini yasal bir zorunluluk olmaktan çıkarıp bir yaşam tarzı haline getirerek, Türkiye’nin çağ atlamasına bir katkıda bulunmaktır.

İş kazalarının mümkün olan en aza indirildiği, insan odaklı bir toplumun birer üyesi olmak, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerine ihtiyaç duyan işyerlerinde ilk tercih edilen çözüm ortağı olma hedefiyle Net Ankara OSGB faaliyete bulunmaktadır. NET ANKARA OSGB almış olduğu her projeyi en iyi nitelikte ve her seferinde daha başarılı bitirmeyi , elimizdeki imkanları etkin şekilde kullanmayı ,farklı şartlarda ve ortamlarda kaliteden taviz vermeden rekabet edebilme gücümüzü arttırmayı kendisine ilke edinmiştir.

Yaptığımız işimizi seviyor ve işimizden heyecan duyuyoruz., Cesur ve kararlıyız , Her zaman her alanda yanınızdayız.

Tecrübeyi yaşamdan , Güveni tecrübelerimizden aldık , son çıkmaza girmeden önce Net Ankara OSGB de buluşalım.

Saygılarımızla.